E-LEARNING AKA

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "E-learningu". Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Stránka obsahuje vlastní texty a zejména stručně komentované odkazy na pozoruhodné české a anglické zdroje v literatuře, v časopisech a na webu. Využijte možnosti nastavení RSS čtečky k automatickému sledování aktualizace obsahu weblogu.

Moje fotka
Jméno: Arnost Katolicky
Místo: Plzeň, Czech Republic

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR www.akamonitor.cz, soudní znalec KS Plzeň, docent na ZČU v Plzni a na VŠMIE v Praze.

24.3.10

Tento blog byl přesunut


Tento blog je nyní umístěn na adrese http://elearning-aka.blogspot.com/.
Během 30 sekund budete automaticky přesměrováni, případně můžete kliknout sem.

Pokud tento zdroj odebíráte, aktualizujte své odběry na stránce
http://elearning-aka.blogspot.com/feeds/posts/default.

11.4.08

Nástupce 6 let staré www stránky

Tento weblog je nástupcem webové stránky věnované e-leaningu, zřízené v roce 2002 na adrese: ZDE-ZDE. Forma weblogu přináší řadu výhod jak pro správce stránky, tak pro návštěvníky.Tento nový weblog byl zařazen na portálu AKA MONITOR do sady weblogů s rozcestníkem na adrese http://weblogy.akamonitor.cz. Na této adrese najdete rozcestník na weblogy zaměřené na řadu odborných i zábavných témat, jako na př.: projektový, procesní a rizikový management, ITSM-ITIL, Informační management, Správa sw požadavků, MS VISIO, GPS, VoIP, Webcast, Konference, Podcasting, DigiFoto,Nové knihy, Videokamery, elektronické knihy / eBooks ). Uvedené weblogy se významně podílejí na růstu měsíční návštěvnosti webových stránek AKA MONITORu, která se v březnu 2008 pohybovala na úrovni 330.000 přístupů. Všechny uvedené weblogy podporují službu RRS, což usnadňuje sledování aktualizace obsahu stránek.
Budu rád, pokud najdete zajímavé informace i v tomto weblogu, orientovaném na e-learning.