Doc. Ing. Arnošt Katolický, CSc

AKADEMIE MANAGEMENTU AKA-KONZULT

HOME

KONTAKT

Poradenství, vzdělávání a zpravodajství

SOUDNÍ ZNALEC

AKAMONITOR

e 7 n e w s

AKADEMIE

INTERNET

AKA-KONZULT

E-Books

 

MAPA STRÁNEK

HLAVNÍ MENU

 
aaa

TISKOVÉ ZPRÁVY Czech On Line

aaa

 

NEW: "Webové publikační systémy - efektivní inovace."
 

CZECH ON LINE NABÍZÍ NOVOU HLASOVOU SLUŽBU ZALOŽENOU NA PEVNÉ VOLBĚ OPERÁTORA
---------------------------------------------------------
Praha (17. března 2003)
          Společnost Czech On Line, jeden z největších tuzemských alternativních operátorů, nabízí novou hlasovou službu založenou na pevné volbě operátora -
COL Voice Easy. Služba je určena firemním zákazníkům a umožňuje ušetřit na místních, dálkových i mezinárodní hovorech včetně volání do mobilních sítí.
          Nová služba COL Voice Easy je určena firemním zákazníkům s telefonním účtem nad 1.000,- Kč a umožňuje dosažení výrazných objemových slev podle výše telefonního provozu. Navíc při uzavření smlouvy na 24 měsíců získá zákazník nárok na 50% slevu z měsíčního účtu po dobu 3 měsíců. Zákazník neplatí žádné aktivační poplatky ani paušální platby za využívání služby.
          „Služba COL Voice Easy umožní našim zákazníkům snížit náklady na telefonní hovory v porovnání s cenovými programy Českého Telecomu při průměrném rozložení provozu až o 37 %,“ uvedl Charles Peake, generální ředitel Czech On Line, a.s. a dodal, že uvedení služby představuje další krok směrem k úplné liberalizaci českého telekomunikačního prostředí.
S COL Voice Easy volá zákazník stejným způsobem jako dosud. Není nutné instalovat směrovacího zařízení nebo vytáčet přístupovou předvolbu. Přesměrování do sítě Czech On Line je zajištěno automaticky pevným nastavením směrování hovorů (Carrier Pre-selection) přímo na straně Českého Telecomu. Služba je založena na technologii přepínaní okruhů (switched voice technology), která zajišťuje plnou kvalitu hlasového přenosu po celou dobu hovoru díky garanci přenosového pásma.

 

 

BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ - Jet2Web

 

   22. března 2003. - Webmaster: doc.aka@akamonitor.cz - KONTAKT - 377471758, 728-218877